Naujenes pamatskolas 7. klases skolēni iejutās stilistu lomā

Šī gada 5. martā pie mums, Naujenes pamatskolas 7. klases skolēniem, viesojās neparasti ciemiņi – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Struktūrvienības Preiļi karjeras konsultantes.

RTRIT skolotāja Daiga Verze pastāstīja skolēniem par profesijām, kuras var apgūt ne tikai Rīgā, bet arī tehnikuma struktūrvienībā Preiļi. Dotais tehnikums šobrīd ir viena no lielākajām profesionālās izglītības iestādēm Latvijā. RTRIT Tehnikums piedāvā apgūt profesionālās vidējās un arodizglītības programmas, gan pamatskolas, gan vidusskolas absolventiem, ēdināšanas pakalpojumu, tūrisma un komerczinību, pārtikas ražošanas, interjera un dizaina, modes un stila, viesmīlības pakalpojumu nodaļās. Tehnikums realizē tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas, kā arī neformālās izglītības atzīšanu.

Pasniedzējas detalizēti izstāstīja, kur un kādas specialitātes var apgūt, kā arī norādīja uz pieprasītākajām profesijām. Uzzinājām, ka struktūrvienībā Preiļos mācības notiek sekojošās nodaļās: Modes un stila nodaļa; Ēdināšanas nodaļa; Tūrisma un komerczinību nodaļa; Interjera un dizaina nodaļa.

Lektores mums prezentēja studentu darbus un ļāva iejusties frizieru un stilistu lomā. Aizraujošā nodarbībā ar klasesbiedriem mēģinājām krāsot matus, zīmējām bodi art tehnikā ar hennas krāsu, mēģinājām pieaudzēt matus un pīt sarežģītas bizītes,  kā arī uzzinājām grimētāju noslēpumu – kā top aktieriem rētas, raganu kārpas un grieztās  brūces ar mākslīgajām asinīm.

Paldies jaukām pasniedzējā par tādu interesantu un izzinošu nodarbību!

FOTOGALERIJA

 

Informāciju sagatavoja 7.kl. skolniece Santa BULE