Naujenes pamatskolas 9.klases skolēni profesiju virpulī meklē savējo

12.aprīlī 9. klases skolēni apmeklēja Daugavpils Tirdzniecības skolu un iepazinās ar profesijām, kuras šajā skolā var apgūt gan pēc pamatskolas, gan arī pēc vidusskolas beigšanas. Skolas pasniedzēji mūs iepazīstināja ar skolas izglītības programmu piedāvājumu: ar pavāra, konditora, restorāna pakalpojumu speciālista, viesnīcu pakalpojumu speciālista un mazumtirdzniecība veikala pārdevēja profesijām.

Visaizraujošākā šajā dienā, protams, bija praktiskā darbošanās – šoreiz skolēni rotāja cepumus un groziņus, kā arī uzzināja par galda klāšanas kultūru – kā pareizi klāt galdu un izmantot dažādus galda piederumus.

Tirdzniecības skolas audzēkņi bija rūpīgi sagatavojušies ciemiņu uzņemšanai, aicinot iesaistīties nelielās meistardarbnīcās, kuras ļauj iepazīt skolas profesiju specifiku. Vērojot 9. klases skolēnus, varēju pārliecināties, ka mācību ekskursija visiem patika, jo sniedza izzinošu informāciju.

Vēlamies pateikties Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas kolektīvam par sniegto iespēju uzzināt daudz jauna un lietderīga!

Fotogalerija