Naujenes pamatskolas jaunāko klašu skolēni apmeklēja teātra izrādi

23.novembrī Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni noskatījās Daugavpils teātra izrādi “Sarkangalvīte un pasaku mežs”. Sākumskolas skolēni izsekoja neparastajiem Sarkangalvītes piedzīvojumiem, kad viņa kādu dienu dodas ciemos pie vecmāmiņas. Ceļš veda caur mežu, kurā dzīvoja vilks. Un te sākās pavisam cits stāsts, kuru nevaram izlasīt brāļu Grimmu grāmatā.  Izrādās, ka šajā mežā mitinās visdažādākie pasaku varoņi! Kas to būtu domājis, ka ceļā pie vecmāmiņas, Sarkangalvīte saskriesies ar Sniegbaltīti, Ansīti un Grietiņu, raganu, princi un pat Tarzānu! Un, lai arī ceļā meitenei bija jāizvairās no negantā vilka, viņai nācās piedzīvot neticamus piedzīvojums!

Skatoties izrādi, skolēni varēja pārlecināties, ka veicot labus darbus, tu nekad nezini, kad tie pie tevis atgriezīsies. Bet tie noteikti atgriežas! Mēs redzējām, ka izrādē Sarkangalvīte izpalīdz visiem sastaptajiem pasaku meža iemītniekiem, un brīdī, kad arī viņai nepieciešama palīdzība, jaunie draugi atsteidzās un izglāba viņu.

Izrāde bērniem ļoti patika, jo saistošais un spraigais sižets noturēja bērnu uzmanību līdz pat izrādes beigām. Teātrī skolēni guva dažādas emocijas: redzēja skatuvi, skatījās izrādi,  sēdējā teātra krēslos, uzzināja, kāda ir teātra biļete.