Naujenes pamatskolas mazā mākslinieka Artūra panākumi zīmējumu konkursā

Lai atzīmētu 18. gadskārtu, kopš Latvija ir iestājusies NATO, Ziemeļatlantijas alianses dibināšanas 73. gadadienu, kā arī NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas 5. gadadienu, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Transatlantisko organizāciju, Aizsardzības ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju rīkoja bērnu un jauniešu zīmējumu konkursu  “Sargāsim Latviju kopā”. Konkursam tika nosūtīto 538 zīmējumi no 55 izglītības iestādēm visā Latvijā, tai skaitā arī no Naujenes pamatskolas (1.-3.kl. skolēnu darbi).

Žūrijas komisija, kurā sastāvā bija pārstāvji no Ārlietu ministrijas, Aizsardzības ministrijas, LATO, kā arī mākslas zinātniece Māra Žeikare, izvēlējās trīs labākos darbus piecās vecuma grupās. 1. – 2. klašu grupā 3. vietu ieguva Naujenes pamatskolas 1. klases skolnieks Artūrs CELITĀNS, skolotāja Aiva LINDE.

22. aprīlī konkursa uzvarētāji tika sagaidīti Ārlietu ministrijā, kur skolēnus uzrunāja, diplomus un piemiņas balvas pasniedza parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica. Skolēni un skolotāji tika iepazīstināti ar ministrijas namu un tā vēsturi, bet pēc tam devās uz Ādažu militāro bāzi. Dienas noslēgumā visi apskatīja bērnu zīmējumu izstādi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā. Bērnu darbi izstādē apskatāmi no 19. aprīļa līdz 9. maijam.

FOTOGALERIJA