Naujenes pamatskolas skolēni “Skolas somā” ieliek deju izrādi

Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni turpina pielocīt “Skolas somu”. 27. novembrī Daugavpils teātrī 1.-4. klases audzēkņi apmeklējām deju izrādi bērniem “Čipolīno”.

Ar aizrautību vērojām bezbailīgā un jautrā sīpoliņa Čipolīno piedzīvojumus ar Ķirbīti, valdnieku Citronu, bruņinieku Tomātu un grāfienēm Ķirsītēm.

Izrādes laikā netika runāts teksts, aizraujošā pasaka šoreiz tika izstāstīta ”dejas un kustību valodā”. Taču aktieru dejas valoda bija tik prasmīga, ka arī bez vārdiem katrs no mums varēja saprata, ka itāļu rakstnieks Džanni Rodāri mums gribēja pastāstīt par īstu draudzību, spēju just līdzi tiem, kuriem ir nodarīts pāri, un par taisnības uzvaru pār ļauno.

Krāšņie un oriģinālie tērpi, mūsdienīgā mūzika, neparastās deju horeogrāfijas, skatuves iekārtojums un gaismas patīkami pārsteidza un sajūsmināja gan skolēnus, gan arī skolotājas. Izrādes galvenā doma nonāca līdz skatītāju sirdīm un ļāva pārdzīvot līdzi izrādes varoņiem. Vienaldzīgs nepalika neviens. Skolēni ar interesi sekoja notikumiem uz skatuves, emocionāli reaģēja uz pasaku varoņu izdarībām.

Apbrīnojām arī mūsdienīgā ekstremālā sporta inventāra – ātrgaitas zābaku jeb džamperu un  skeitborda dēļa – prasmīgu pielietošanu izrādē.

Bērni pēc izrādes bija ļoti  priecīgi un no zāles izgāja ar priecīgām sejām un labām emocijām.

Lūk, tādu brīnišķīgu iespēju mums uzdāvināja „Latvijas skolas soma”!

FOTOGALERIJA