Naujenes pamatskolas skolēnu labie darbi

Oktobris ir ne tikai brīvlaika mēnesis, bet arī labo darbu laiks. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un darbu. Tas ir brīnišķīgs laiks, lai īstenotu savas idejas.

Priecājamies, ka arī Naujenes pamatskolā Labo darbu nedēļa ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Un tradicionāli, kā katru gadu, mūsu skolēni un mājturības skolotāja Zinaīda PAULIŅA rudens brīvdienās palīdz sakopt Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas teritoriju, tā piesakot karu rudens lapkritim.

Pie baznīcas skolēnus un mājturības skolotāju Z.PAULIŅU sagaidīja draudzes priekšsēdētāja Staņislava LOCIKA un ierādīja veicamos darbus  – sagrābt lapas baznīcas teritorijā. Vairākas stundas kopā ar draudzes locekļiem audzēkņi cītīgi uzkopa visu baznīcas teritoriju.  Te viņi grāba lapas un nesa tās aiz žoga uz lapu kaudzi, apgrieza pārziedējušās vasaras puķes un sakārtoja puķu dobes. Patīkami, ka skolēni arvien vairāk apzinās, ka, atlicinot nedaudz sava brīvā laika, veikt labus darbus var jebkurš.

Visi bija vienisprātis, ka tā ir lieliska akcija, kurā ikviens cilvēks savas brīvās gribas aicināts, ir gatavs palīdzēt un iepriecināt citus. Vienalga, liels vai mazs ir darbs, galvenais ir prieks sirdī, smaids sejā un gandarījums par to, ka spēj dot citiem. Tomēr atcerēsimies – katrs var paveikt labu darbu ne tikai labo darbu nedēļas ietvaros, bet arī ikdienā, jo labie darbi neprasa daudz.

Fotogalerija