Naujenes pamatskolas Skolotāju dienas planēta

Klāt oktobris. Un klāt gadskārtējā Skolotāju diena. Naujenes pamatskolas skolēni arī šogad dāvāja svētku dienu saviem skolotājiem.

Šī diena bija īpaša arī ar to, ka, tāpat kā katru gadu, stundas vadīja vecāko klašu skolēni.  Tikai šajā skolotāju svētku dienā, tika nokomplektētas apvienotās 1. – 8.kl. skolēnu klases – šogad tās bija planētas. Visi kopā mācījās matemātiku, visi kopā zīmēja, līmēja  un minēja krustvārdu mīklas.

Savukārt skolotāji visas dienas garumā savā planētā svinēja skolotāju svētkus un izbaudīja atpūtas brīžus. Diena skolotājiem sākās ar vitamīnu devu spēka, mundruma un enerģijas devas palielināšanai. Visas dienas garumā skolotājiem bija iespēja mieloties ar 9. klases sarūpētajām tortēm, jo, kas gan būtu tējas krūze bez kāda salda kumosiņa dzīves saldināšanai! Skolotājiem nācās arī mācīties savā planētā un uzlabot un izpaust dažādas, mūsdienās tik daudz apspriestās, caurviju kompetences – sadarbības, meditācijas, pasaules vizualizācijas.

Skolotāju dienas izskaņā visus iepriecināja Galā koncerts. Tajā skolotājus ar dziesmām sveica 1. klases skolnieks Jānis LAPIŅŠ, skolas jauktais koris, vokālais ansamblis “Spurgaliņas”, 8. klases skolēni, bet ar dejām 6. klases meitenes un apvienotā 6.-9.kl. dejojošu meiteņu grupa. Koncerta noslēgumā – pārsteigums – skolotāji 80.-90. gadu diskotēkā. To sagatavoja 9. klases skolēni.  Pasākumu vadīja 6. klases skolēni – Diāna LAPIŅA un Deniss FEDČUKS.

Dāvinot svētku ziedus, skolēni pateicās skolotājiem par dāvāto mīlestību, labestību un prieku, par izturību un pašaizliedzību, par spēju uzburt sauli gan sirdīs, gan debesīs.

Šajā svētku dienā skolotājus ļoti saviļņoja skolēnu prieks. Šī tik pacilājošā sajūta, kad redzi pašaizliedzīgo prieku par otra iepriecināšanu. Skolēni burtiski vibrēja visas dienas garumā. Šī diena bija sākums kaut kam lielākam – savstarpējās sapratnes, cieņas un mīlestības gadam Naujenes pamatskolā. Skolēni ir pacēluši savas personīgās un skolas svētku kultūru par stāvu augstāk. Paldies viņiem par pašaizliedzību! Jā – mēs tiešām esam planēta – Naujenes pamatskola!

Paldies arī skolotājai Zinaīdai PAULIŅAI un mūzikas skolotājai Innai KRALIKAI, kuras prasmīgi vadīja svētku sagatavošanas procesu.

Paldies, paldies visiem par sirsnības devu! Paldies skolēniem un vecākiem par skaistajiem ziediem un Naujenes pagasta pārvaldei par saldo apsveikumu!

Fotogalerija