Naujenes tautas bibliotēka atsāk darbu klātienē “zaļajā” – drošajā režīmā

Atbilstoši grozījumiem Ministru Kabineta rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 15. novembra Naujenes tautas bibliotēka,  atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē epidemioloģiski drošā vidē.

  • No 15. novembra Naujenes tautas bibliotēkas klātienes pakalpojumi būs pieejami tikai “zaļajā” – drošajā režīmā.
  • Pakalpojumi klātienē tiek sniegti un pieejami tikai uzrādot derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
  • Lasītājiem, kuri nevarēs uzrādīt sertifikātu, grāmatu apmaiņa būs pieejama bezkontakta režīmā, lūdzam veikt grāmatu iepriekšējo rezervēšanu un telefoniski pieteikt apmeklējumu.

Atgādinām, ka Naujenes tautas bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Lietotāju online reģistrācija”.

Grāmatas var pasūtīt elektroniskajā katalogā naujene.biblioteka.lv , e-pastā vai pa telefonu Naujenes tautas bibliotēkas darbinieks sazināsies ar lasītāju, lai telefoniski vienotos par konkrētu grāmatu saņemšanas laiku.

 Tālr. 65450246, 29169218; e – pastā: biblioteka@naujene.lv ,

Vairāk informācijas  bibliotēkas emuārā http://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2021/11/naujenes-tautas-biblioteka-atsak-darbu.html