Naujenes tautas bibliotēka piedāvā BiblioRossica, BiblioPlanet un Non-fiction library datu bāzes izmantot ārpus bibliotēkas telpām.

Naujenes tautas bibliotēka aicina izmantot “Kultūras informācijas sistēmu centra” piedāvāto iespēju  līdz 1.06.2020.g. lasīt izdevumus  ārzemju  e-grāmatu datubāzes (krievu/angļu val.)  – BiblioRossica, BiblioPlanet un Non-fiction library ārpus bibliotēkas telpām.

Kā izveidot piekļuvi datu bāzēm ārpus Naujenes tautas bibliotēkas  telpām?

Ikvienam, kurš vēlas izmantot datubāzes jābūt  Naujenes tautas bibliotēkas esošajam vai jaunajam lietotājam.  Lai saņemtu piekļuves paroles un  izmantotu datubāzes ir  jāaizpilda tiešsaistes anketa . Saņemot Jūsu anketu bibliotēka  to apstrādā un  sistēma automātiski izveidos paroli un nosūtīs to uz Jūsu norādīto derīgu e-pasta adresi, tad ar saņemto paroli un lietotājvārdu, Jūs attālināti varēsiet piekļūt datu bāzes saturam.

Bibliorossica.com ir mūsdienīga, elektroniska, bibliotekāra sistēma, kas paredzēta pētniekiem, pasniedzējiem un studentiem. Tajā ir iekļautas aktuālās zinātniskā un mācību literatūra  humanitārajām, tehniskajām un dabiskajām zinātnēm. Katalogs tiek pastāvīgi papildināts un šobrīd ir vairāk nekā 20 000 izdevumu.

 

BiblioPlanet  piedāvā pieeju kolekcijai no vairāk nekā 70000 augstas kvalitātes grāmatām literatūrā, vēsturē, filozofijā, socioloģijā, politoloģijā, kultūrā, mākslā, reliģijā, ekonomikā un mūsdienu literatūrā. Uz platformas ir krievu klasiķu grāmatas, mācību grāmatas, enciklopēdijas, senas un modernas grāmatas, kartes, ilustrācijas, vārdnīcas un cita lietderīga informācija.

 

Non-fiction library ir elektroniska bibliotēka, kurā ietilpst zinātniskā un izglītojošā literatūra, pašattīstības un intelektuālā brīvā laika izdevumi (kā bonuss – viena mākslas literatūras nodaļa).

 

Tāl. uzziņām 65450246, e-pasts: biblioteka@naujene.lv