Naujenes tautas bibliotēkas darbība no 2022.gada 1.aprīļa

2022. gada 22.martā tika pieņemti Ministru kabineta noteikumi Nr.192 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.  No 2022. gada 1. aprīļa Naujenes tautas bibliotēkā un tās struktūrvienībās tiek atcelti visi Covid-19 ierobežojumi. Ikvienam apmeklētājam pieejami visi bibliotēkas piedāvātie pakalpojumi, kā arī ir iespēja apmeklēt bibliotēkas rīkotos pasākumus.

Tomēr arī turpmāk aicinām ikvienu būt atbildīgam.

  • Atgādinām, ka bibliotēkā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.
  • Aicinām apmeklētājus (izņemot no vienas mājsaimniecības) ievērot savstarpēju 2 metru distanci, kā arī nedrūzmēties, īpaši pasākumu apmeklējuma laikā.
  • Grāmatas un citus informācijas resursus arī turpmāk var rezervēt jau iepriekš, izmantojot autorizēto sistēmu“Mana bibliotēka”, pa e-pastu vai zvanot bibliotēkai.
  • Datorpakalpojumu izmantošanai aicinām pieteikties, zvanot bibliotēkai  65450246 vai rakstot e-pastu biblioteka@naujene.lv

https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2022/03/naujenes-tautas-bibliotekas-darbiba-no_31.html

Naujenes tautas bibliotēkas administrācija.