NAUJENIEŠI IEKUSTINĀJA DAUGAVAS IELU!

30. septembra vakarā Naujenes pagasta Kraujas ciemā pulcējās paši aktīvākie dažāda vecuma iedzīvotāji uz sporta vakara tusiņu. Pasākums notika Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties nūjošanas meistarklasē sertificēta fizioterapeita Andra Trifanova vadībā, bet bērnus un jauniešus staigāšanas maratonam iesildīja armvrestlinga treneris un Naujenes pagasta sporta pasākumu organizators Sandris Šedis.

Galvenais pasākuma mērķis bija iepazīstināt iedzīvotājus ar tādu fiziskās aktivitātes veidu kā staigāšanu un kopīgiem spēkiem sasniegt mērķi – noiet 34 kilometrus. Šis mērķis tika sasniegts pat 3 reizes, jo kopīgiem spēkiem nogājām 102 kilometrus. Netrūka arī to, kuri šo maršrutu izvēlējās veikt ar velosipēdiem, skrituļslidām, skrituļdēļiem un citiem braucamrīkiem.

Paldies tiem, kuri izvēlējās sportiski un aktīvi pavadīt trešdienas vakaru, un īpašs paldies tiem stiprākajiem, kuri izturēja līdz pat beigām. Ceram, ka Daugavas ielu Jūs iekustināsiet arī turpmāk un aktīvi pavadīsiet brīvo laiku katru dienu!

Pasākums tika organizēts projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

Sporta pasākumu organizators.