Naujeniešiem bronza iedzīvotāju sporta spēlēs

Spītējot laika apstākļiem, sestdien 11. jūnijā Višķu stadionā norisinājās ikgadējās Augšdaugavas novada pagastu iedzīvotāju sporta spēles. Šogad sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, tajā skaitā arī Naujenes pagasta komandu.

Pēc tradicionālās oficiālās atklāšanas parādes sacensības varēja sākties. Šogad komandas sacentās tādās disciplīnās kā braukšana ar katamarānu, frīsbijs, bumbas izsišana, basketbola metieni, futbola sitieni, basketbola metienu sēdus, volejbola serves, pludmales badmintons, bumbiņas mešana pa kvadrātu un, protams, virves vilkšana un komandu stafete.

Naujenes komanda startēja pārliecinoši visas dienas garumā, izcīnot 5. vietu braukšanā ar katamarānu, 4. vietu stafetē, 3. vietu virves vilkšanā, 1. vietu basketbola metienos sēdus, kā arī vairākas godalgotas vietas individuālajos sporta veidos.

Kopvērtējumā izcīnīta godpilnā 3. vieta un jau kuru gadu pēc kārtas Naujenieši apliecina, ka ir vieni no favorītiem, jo it īpaši – sporta spēlēs! Paldies organizatoriem, kā arī liels paldies visiem dalībniekiem par pozitīvām emocijām visas dienas garumā!