NOSKAIDROTI NAUJENES PAGASTA ČEMPIONI NOVUSĀ

Nedēļas nogalē 21. maijā Locikos tika aizvadīts ikgadējais Naujenes pagasta čempionāts novusā, sacensības pulcēja gan profesionālus novusistus, gan iesācējus un jauniešus. Kopumā sacensības notika trīs kategorijās – Profesionāļi, Jaunieši un Sievietes.

Profesionāļu grupā spraigas cīņas aizritēja gan par 1. vietu, gan par labāko trijnieku. 3. vietā ierindojās Oļegs Mjakuško, 2. vieta Vitālijam Nasiram, bet par čempionu kļuva Naujenietis Jānis Melders. Jauniešu grupā 3. vietu ieguva Artemijs Ostapko, 2. vieta Sergejam Starinskim, bet nepārspēts palika Dmitrijs Stankevičs. Dāmu konkurencē godalgotas vietas savā starpā sadalīja māsas Trofimovas, Anastasijai ieņemot 2. vietu, bet Anželai 1. vietu.

Pateicamies spēlētājiem par izrādīto cīņas sparu un pacietību rādīt atzīstamu spēli, paldies arī galvenajam tiesnesim Aleksandram Rakovskim par kvalitatīvi aizvadītu turnīru. Uz tikšanos turpmākajās sacensībās!