Noslēdzies bērnu un jauniešu sporta un atpūtas maratons

Ar pasākumu “Ieskrienies”, Naujenē 27. augustā, noslēdzies vasaras bērnu un jauniešu sporta un atpūtas maratons, mudinot bērnus gatavoties un ieskrieties skolas gaitām.

Lai gan diena solījās būt lietaina un apmākusies, pasākums pulcēja divdesmit astoņus aktīvākos Naujenes pagasta bērnus un jauniešus, kuriem šodien bija jāsacenšas četrās sportiskās un atraktīvās disciplīnās, kā arī pasākuma noslēgumā gaidīja neliels pārsteigums!

Pirmā disciplīna sevī ietvēra ātrumu, veiklību arī nedaudz lokanību, tā bija šķēršļu josla. Gluži kā pēc labākajām militārajām tradīcijām, vajadzēja izlēkāt cauri riepām, doties nezināmajā un līst cauri tunelim, pārbaudīt savas ātrspēka īpašības velkot riepu un izrādīt zirnekļa veiklību tiekot galā ar virvju tīklu, pēc kā sekoja Useina Bolta cienīgs sprints uz finišu! Nākamā disciplīna bija pašiem acīgākajiem un apķērīgākajiem. Ierobežotā laikā jāatrod vienādie fotogrāfiju pāri, kā reiz nedaudz atsvaidzinot atmiņu pirms jaunā mācību gada. Trešajā disciplīnā vairums dalībnieku vārda tiešā nozīmē – paslīdēja. Ne jau tāpēc, ka kaut kas neizdevās, bet gan tāpēc, ka dažiem pamats zem kājām ļodzījās. Un tad pa šādu, nestabilu, ļodzīgu virsmu bija jādemonstrē savas ātruma īpašības. Lieki piebilst, ka šis bija vienbalsīgs pasākuma favorīts un vēl pēc visām aktivitātēm ilgi turpinājās slidināšanās. Pēdējā, ceturtā disciplīna prasīja no dalībniekiem augstu precizitāti un filigrānu tehnisko izpildījumu, jo trāpīt ar milzu “kaķeni” mērķī nebija pa spēkam pat augstas klases sportistiem. Taču, kā pierādījās praksē, tomēr ir iespējams visus piecus šāviņus raidīt tieši mērķī! Pasākuma noslēgumā visus pārsteidza sportisti no Ielu vingrošanas biedrības ar savu spēcīgo priekšnesumu, kā arī ar dažādiem spēka konkursiem pašiem aktīvākajiem!

Pateicamies visiem kuri piedalījās šajā un arī iepriekšējos sporta pasākumos un ceram uz tik pat lielu un vēl lielāku atsaucību arī turpmāk! Veiksmīgu un zināšanām bagātu mācību gadu vēlot.. uz tikšanos!

 

Jaunatnes lietu speciāliste,

Linda Laizāne

Sporta pasākumu organizators,

Sandris Šedis!