Notiks DAUGAVPILS VAKANČU GADATIRGUS 2016

2016.gada 7.aprīlī no 11.00 līdz 15.00 viesnīcā Park Hotel Latgola (Ģimnāzijas ielā 46, Daugavpilī) notiks Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču gadatirgus – darba devējiem un darba meklētājiem!

—–MĒRĶIS

Piedāvāt aktuālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās, veicināt sadarbību ar uzņēmumiem, palīdzēt darba devējam atrast darbinieku, bet bezdarbniekam – darbu.

IESPĒJAS UN ATBALSTS DARBA DEVĒJIEM

Darba devējiem tiks nodrošināta bezmaksas vieta, lai vienas dienas laikā vienuviet satiktos darba devējs un potenciālais darbinieks. Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja bez maksas prezentēt savu uzņēmumu un darba meklētāju vidū atrast sev piemērotākos darbiniekus, kā arī uzzināt par NVA atbalsta pakalpojumiem darba devējiem. Vakanču gadatirgū strādās arī NVA Daugavpils filiāles pārstāvji, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem, karjeras plānošanu un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs. Vakanču gadatirgus laikā darba devējiem ir iespēja uzstāties ar prezentāciju par savu uzņēmumu.

Ieeja uz pasākumu – BEZMAKSAS!