Olimpiskā diena Naujenes pamatskolā

Katru gadu septembrī Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) organizē “Olimpisko dienu”. Atsaucoties Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam, 20. septembrī arī Naujenes pamatskolā, tāpat kā visā Latvijā, notika “Olimpiskā diena 2019”.

Tā kā šajā gadā «Olimpiskās dienas 2019» devīze ir «Nāc un vingrot sāc!!», visi Naujenes pamatskolas skolēni un skolotāji sapulcējās skolas aktu zālē uz kopīgo Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Dienu atklāja sporta skolotāja Anita SMANE, pastāstot par Olimpiskās dienas vēsturi un mērķi, kā arī uzrunājot klātesošos un pārliecinoties, vai visi tiešām ir gatavi aktivitātēm. Pēc spraiga “Jā” – diena bija atklāta. Sākumā iesildījāmies un tad, sekojot mācību video vingrotāju aktivitātēm, kopā ar skolotāju Anitu aktīvi vingrojām. skolēni,   Visi skolēni, gan lieli, gan mazi, veica vingrinājumus ar vislielāko atbildības sajūtu. Iesildīšanās un jautrā dziesma sporta ritmos patīkami uzmundrināja, dodot spēku tikpat aktīvi pavadīt visu atlikušo dienu.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja 8.kl. skolniece Santa BULE