Pārgājiens “BACK TO SCHOOL 2019”

Kad pienākušas vasaras pēdējās brīvdienas jau tuvu, tuvu klāt, tad Naujenes pagasta jaunieši steidz tās izbaudīt ar visu sparu. Šogad Naujenes pagasta jauniešiem kā neaizmirstams vasaras piedzīvojums paliks pārgājiens uz Vasarģelišķu skatu torni “Back to school 2019”.

Tā kā Naujenes pagastu apvieno četri mazi ciemi un jaunieši bija no Kraujas, Naujenes un Locikiem, tad pārgājiens sākās ar dažādām iepazīšanās un ledus laušanas aktivitātēm, kad dalībnieki, jau bija nedaudz iepazinušies un jutās drošāk tika dots starts! Un visi jaunieši sāka savu ceļu!

Pa ceļam jaunieši iepazinās tuvāk, uzzināja, kas viņus vieno, kā arī pārrunāja kopīgos pasākumus un nākotnes plānus. Pa ceļam jaunieši demonstrēja savas zināšanas bioloģijas jomā un erudīciju. Sasniedzot pārgājiena galamērķi – Vasarģelišķu skatu torni, jaunieši izmantoja izdevību, lai sarīkot pikniku, pamērcētu nogurušās kājas Daugavā un uzkāptu skatu tornī, bet, lai pārgājiens liktos aizraujošāks, tad katram jaunietim bija uzticēts arī slēptais uzdevums,  kurš tika atklāts pasākuma noslēgumā.

Distances kopējais garums sasniedza 7,2km un jauniešiem tas bija nieks pievarēt šo attālumu, tāpēc jaunieši ir iedvesmas pilni nākošajā gadā doties nakts pārgājienā pa vēl garāku un sarežģītāku maršrutu.

Pārgājiena organizatore Inga Rozenštoka izsaka lielu pateicību visiem jauniešiem, kuri piedalījās pārgājienā un aicina arī turpmāk iesaistīties visās aktivitātēs, kas domātas jauniešiem!

Rakstu sagatavoja Naujenes pagasta jaunatnes lietu speciāliste

Inga Rozenštoka