Pasākumu cikls ”Sagaidot Ziemassvētkus” Lāču pamatskolā

Decembris ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tas ir laiks, kad skola ir jaunā rotā,  kad piedalāmies dažādās aktivitātēs.

Skolas gaiteņi ir pārvērtušies par Sniega karalienes valstību, visur ir izbārstītas dažādu krāsu mazas, sīkas, lielas sniegpārsliņas, kuras tapa skolas radošajā darbnīcā no papīra un diegiem. Skolas rotāšanā piedalījās viss skolas kolektīvs. 28. novembrī Adventes vainagā iededzām pirmo svecīti, šonedēļ vainagu rotā jau četru svecīšu liesmiņas,  pamazām skolā iesoļo Ziemassvētku noskaņa. Mazie pirmsskolnieki ar dziesmām, dejām, rotaļām jau sagaidīja Salatēti ar lielo dāvanu maisu, bet pārējie ar nepacietību gaidīja 21. decembri, kad varēs piedalīties kopīgajā  skolas pasākumā “Zem eglītes mazs pārsteigums”. Šim pasākumam rūpīgi gatavojās klašu kolektīvi, teātra pulciņa un vokālo ansambļu dalībnieki. Visiem bija ļoti jautri skatīties un klausīties skolēnu uzstāšanos, pēc pasākuma skolēni devās uz savām klasēm, lai kopā pavadītu laiku, piedalītos konkursos, spēlētu spēles un dejotu.

Decembris bija radošo darbu mēnesis, klašu kolektīvi veidoja īpašus sniegavīrus, lai piedalītos konkursā- izstādē ”Profesiju ziemas virkne”. Pašlaik dažādu profesiju sniegavīri dižojas 2. stāva gaitenī, netālu no tiem ir dažādu materiālu un krāsu lielas un maziņas eglītes, kuras savā krāšņumā un staltumā izrotā skolas gaiteni konkursā- izstādē ”Ziemassvētku skaistule“. Konkursa organizatori ir skolas padome.

Paldies skolēniem un viņu vecākiem par radošajiem darbiem, par sagatavotajām maskām, paldies klašu kolektīviem un skolotājiem par sagatavotajiem priekšnesumiem. Visi kopā mēs radījām svētku noskaņu sev un citiem.

Zinaīda Šumska