Pašvaldības darbinieku 5. ziemas sporta spēlēs Naujenes pagasta komanda ieguva 3.vietu

Sventē tika aizvadītas Daugavpils novada pašvaldības darbinieku 5. ziemas sporta spēles, kurās savu veiksmi, veiklību un izturību pierādīja 19 komandu dalībnieki. Ik gadu sporta spēļu dalībniekus ar prieku uzņem Sventes pagasts, rīkojot disciplīnas gan iekštelpās, gan ārā. Neskatoties uz februāra nu jau pavasarīgajiem laikapstākļiem, kas neļāva rīkot, piemēram, nobraucienus no kalna, šogad dalībnieki savus spēkus pārbaudīja citās, ne mazāk aizraujošās disciplīnās.

—–Apļu uzmešanā laurus plūca A.Mihailova no Skrudalienas un  A.Andrejevs no Biķerniekiem; jautrajā biatlonā – Ē.Karņicka no Naujenes un Ž. Smilgins no Kalupes; hokeja ripas mešanā – S.Januškeviča no Tabores un J.Plešaunieks no Vaboles. Šautriņu mešanā – I.Anaņko un A.Sibircevs no Sventes. Lekšanā ar lecaumauklu K.Glagoleva no Salienas un G.Zujevs no Kalkūnes. Virves tīšanā – R.Brinceva no Višķiem un R.Gradkovskis no novada pašvaldības komandas.

Komandu disciplīnās basketbola metienos un lekšanā ar lecamauklu sekmīgākā bija Naujene, volejbola bumbas piespēlēs un izlīšanā caur apli – Svente, jautrajā stafetē – Višķi, bumbiņu lasīšanā – Maļinova.

Tradicionāli norisinājās arī vadītāju trīscīņa. Trīscīņā uzvaras laurus plūca Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska un novada domes priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins. Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne iegāja olimpiskajā sešiniekā un palika 5. vietā.

Sventes komandu intuīcija nepievīla un arī veiksme šogad bija viņu pusē- komandu kopvērtējumā tie kļuva par čempioniem, 2.vietā ierindojāš Višķi un trešajā vietā – Naujenes pagasta komanda.

Kalupes pagasta komanda izcīnija 4. vietu, Demenes pagasta komanda ierindojās piektajā vietā un olimpisko sešinieku noslēdza novada pašvaldības komandas pārstāvji.

Izjūtot prieku un gandarījumu par gūtajām uzvarām, sporta spēļu dalībnieki izteica vēlēšanos organizēt arī vasaras sporta spēles, kas pulcētu tikpat kuplu dalībnieku skaitu.

Teksts: www.daugavpilsnovads.lv

Foto: Aļona Annišineca, www.daugavpilsnovads.lv

FOTOGALERIJA