Pateicības diena Lāču pamatskolā

Lāču pamatskolā jau vairākus gadus ir lieliska tradīcija pēdējā mācību gada dienā izteikt pateicības vārdus gan izglītojamajiem, gan pedagogiem, gan vecākiem par teicamu darbu mācību gada garumā.

Šogad svinīgais pasākums noritēja 31. maijā Naujenes kultūras centrā. Tā bija saulaina, priecīga vasarīga diena.

Pasākums sākās ar kopīgo Latvijas valsts himnas dziedāšanu. Skolas direktors  Andris Meškovskis savā uzrunā pieminēja par balvām, kuras tika saņemtas Pēdējā zvana pasākumā un pateicās par labu darbu gada garumā, kā arī apbalvoja vislabākos izglītojamos (mūsu skolā tie ir izglītojamie, kuriem liecībā gada atzīmes ir 7 un augstāk). Tie ir 1. klases izglītojamie Adrians SKROMĀNS un Valerija RAZUMEJEVA, 2. klases izglītojamās Vieda Amālija KOKINA, Katrīna KUĻIKOVA, Marija ZAICEVA un Valerija ZAICEVA, 3. klases izglītojamās Milana FILATOVA, Viktorija DAŅILOVA, Alīna GRUSTĀNE un Anastasija VASIĻJEVA, 4. klases izglītojamās Evelīna KOĻESŅIKA un Jeļizaveta PURPLIŠA, 5. klases izglītojamās Alisija OVČIŅŅIKOVA un Alīna ĻEONOVA, 6. klases izglītojamā Ilona BOROŅENKO, 7. klases izglītojamie Oļegs GRUSTĀNS un Elizabete SIŅEVIČA un 8. klases izglītojamās Diāna SIŅEVIČA un Darja PIĻUŠINA. Jau vairākus gadus mūsu skolas labākie izglītojamie dodas ekskursijā, šogad viņi devās  interesantā un izzinošā ekskursijā uz Siguldu.

Skolas direktors pasniedza pateicības par radošu līdzdalību  skolas dzīvē vecākiem un vecvecākiem: Irinai ĻAHAI, Elīnai BOGDĀNEI, Ludmilai BOROVIKAI, Alīnai ORLOVAI, Ingai GRUSTĀNEI, Valentīnai ČUKREJEVA, Ludmilai JERMAKAI un Marijai BOROŅENKO.

          Tik ilgi gaidītā dienā mēs nevarējām nerunāt par vasaru, sauli un putnu dziesmām. Cik labi, ka mūsu skolā arī ir daudz talantīgu putnēnu un viens no tiem ir 3. klases audzēkne Anastasija VASIĻJEVA, kura iepriecināja klātesošos ar skaistu balsi un dziesmu “Kūko, kūko, dzeguzīte”.  Ar dziesmu “Muna dīna” popgrupa parādīja savas spējas dziedāšanā latgaliski. Skolēnu pašpārvaldes locekles Alisija OVČIŅŅIKOVA un Alīna ĻEONOVA un 3. klases audzēkne Milana FILATOVA iekustināja zāli ar jautru rotaļu. Teatrālais pulciņš kopā ar pedagogiem sagatavoja jociņu lugu par skolas dzīvi pagātnē un tagad. Labā vēlējumus no 3. klases saņēma sākumskolas  absolventi. Jautras dejas dāvāja 1. un 4.  klases audzēkņi.  Visspilgtākais pasākuma brīdis bija 1. klases vecāku apsveikums un kopīgā deja, kuru sagatavoja Irina ĻAHA. Dejoja un priecājās visa skola. Paldies Jums bērni, vecāki, pedagogi par uzdrīkstēšanos un brīnišķīgo kopīgo deju! Pasākuma noslēgumā visa skolas saime vienojās  skolas himnas dziedāšanā,  bet 8. klases audzēkņi papildināja dziedāšanu ar mobilo telefonu lukturīšu gaismām.

          Tas bija fantastisks, jautrs un priecīgs brīvlaika sākums!

FOTOGALERIJA

Autore: Jeļena Ovčiņņikova