Rudens brīvlaiks Lāču pamatskolā

Rudens brīvlaiks. Laiks atpūsties, izgulēties  un mierīgi spēlēt datorspēles. Miers un atpūta…

Bet tikai ne mūsu skolā, ne mūsu skolēniem, ne mūsu skolotājiem, jo mēs esam aktīvi, dzīvespriecīgi un vienmēr gatavi attīstīties, jautri un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku.

Šis brīvlaiks bija ļoti aktīvs gan skolēniem, gan skolotājiem. Jau otrdien Lāču pamatskolā pulcējās  draudzīgs un sportisks Daugavpils novada pedagoģiskais kolektīvs, lai sacenstos sportiskās aktivitātēs un pavadītu laiku kopā. Šogad mūsu skolu pārstāvēja komanda, kuras sastāvā bija jaunie pedagoģi: skolotāja Zita, skolotāja Violeta un skolotāja Karīna, kā arī neaizvietojams  sporta spēļu dalībnieks – skolas direktors Andris Meškovskis. Jaunā komanda izcili parādīja savas spējas un izcīnīja godalgoto 3. vietu. Liels paldies mūsu komandai par veiksmīgiem startiem!

Visu nedēļu lielākā pedagogu daļa pilnveidoja savas zināšanas kursos, nebastoja  arī 7. klases izglītojamie Ilona Boronenko un Aleksejs Kokins, kuri trīs dienu laikā piedalījās mediācijas mācībās, mācījās, diskutēja, lietderīgi pavadīja savu brīvo laiku, kā arī ieguva jaunus draugus. „Tas bija ļoti interesants un aizraujošs darbs. Uzzināju daudz jauna. Tā ir laba pieredze” – stāsta Ilona par nodarbībām.

Mūsu skolas lepnums – deju kolektīvi, jau trešo gadu pēc kārtas piedalās braucienā uz akvaparku. Tā ir skolas jaunā, bet mīļākā tradīcija. Braucienu uz akvaparku bērni gaida ar nepacietību, cītīgi strādā mēģinājumos, piedalās konkursos un skatēs, lai izcīnītu šo aizraujošo braucienu.

Pēc aktīvas atpūtas siltajā Jūrmalas Līvu akvaparka ūdentiņā, jau nākošajā dienā, vecākais tautas deju kolektīvs turpināja mācīties dejot projekta “Paspied roku kaimiņam” ietvaros un piedalījās  meistarklasē Dienvidlatgales skolēniem un skolotājiem.

Patīkami pirmdien no rīta bija sagaidīt smaidīgus un jautrus  kolēģus un skolēnus.

Lai mums visiem tikpat aktīvs un ražīgs pirmā mācību semestra turpinājums!

Autors: Jeļena Ovčiņņikova direktora vietniece audzināšanas jomā