Rudens svētki Naujenes PII „Rūķītis”

Rudentiņi, bagāts vīrs,

Daudz tu vedi vezumā;

Rudens rutku, rācenīši,

Rudens balti kāpostiņi.

Katru gadu oktobrī koki pamazām ietērpjas krāsainā rotā un atkal klāt ir rudens! Šis rudens ir ļoti steidzīgs – tik pirms mirkļa mēs pirmo reizi iepazinām viens otru, bet nu jau esam kļuvuši par labiem draugiem, un viens otram varam uzticēties. Arī šogad Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis” tika rīkoti “Rudens svētki”. “Rudens” bērniem pastāstīja kādas tradīcijas tiek ievērotas, sagaidot ziemu un pavadot rudeni, rosināja ikvienu klātesošo ne tikai dziedāt, dejot, minēt mīklas,iejusties dažādu dārzeņu, augļu lomās, bet arī piedalīties dažāda satura rotaļās.

Pasākums bija pārdomāts tā, lai bērni visās dziesmās varētu darboties līdzi un iejusties dažādos tēlos. Dziedot, dejojot, spēlējot tika noskaidrots, kādu ražu iespējams novākt rudenī. Kopā ar rudeni un viņa draugiem bērni apbrīnoja rudens veltes, kas aug dārzā. Rudens svētkos bērni priecājās par rudens krāsu košumu, izdziedot to dziesmās.

Un  tagad uzdevums VISIEM: Tagad ir īstais brīdis savākt to, ko rudens mums dāvā- sameklējiet dažādu koku krāsainās lapas, kuras mājās var nospiest un pēc tam izmantot radošiem mākslas darbiem un pie viena padalīties ar citiem jaukās atmiņās, labā noskaņā un radošumā.