Runcis Rūdis un Bebrs Bruno apciemo Naujenes pamatskolas skolēnus

Agrā rītā sākumskolas skolēnu uzmanību piesaistīja skolas pagalmā esošā policijas mašīna. Uz Naujenes pamatskolu ciemos atbrauca senie draugi no Valsts policijas – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.

Lai cik mēs zinām ceļu satiksmes noteikumus, lai kā mēs protam uzvesties transportā, lietojam atstarojošās ierīces un mācāmies velosipēda tiesības, Valsts policijas Latgales reģiona Kārtības policijas Prevencijas grupas vecākā inspektore Inese Snarska interesanti atkārtoja visas šīs zināmās darbības. Skolēni ar interesi un degsmi atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Katrs izteica savas domas par drošību un drošības pasākumu ievērošanu. Lai pārbaudītu, cik uzmanīgi skolēni visu klausījās, ieradās VP supervaroņi Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Rādot sarkanos un zaļos luksofora aplīšu. Tās palīdzēs atkārtot svarīgākos jautājumus par drošību.  Darbojoties ar šo grāmatiņu mūsu sākumskolas skolēniem būs jāpalīdz Zaķēnam un viņa draugiem tikt galā ar dažādajām situācijām, neapdraudot viņu drošību.

Paldies Kārtības policijas Prevencijas grupas vecākai inspektorei Inesei Snarskai un viņas kolēģiem par interesanto nodarbību! Lai mums visiem drošs mācību gads! Gaidīsim Runci Rūdi un Bebru Bruno ciemos nākamgad!

FOTOGALERIJA