Saulainie Naujenes pamatskolas meiteņu svētki

Ik pavasari, ik pavasari – vai nenotiek jauni brīnumi?

Vai rozes nezied sārtāki, vai līdzi ziedēt tu negribi?

Vai mākoņi nelido vieglāki, vai līdzi lidot tu neiesi?

Nu saki!

                   (Aspazija)

Neticami, bet aiz loga jau pilnā sparā pavasaris uzņem savus apgriezienus. Kalendārs vēsta, ka ir iestājies pavasara pirmais mēnesis – marts. Viens no skaistākajiem un spilgtākajiem notikumiem šai mēnesī ir Sieviešu diena, kas ir pirmie pavasara svētki un katrā mājā ienes pirmos pavasara ziedus, tādējādi dāvājot daudz pozitīvu emociju.

Arī šogad Naujenes pamatskolas mazie un lielie zēni pārsteidza visas skolas meitenes, sagatavojot svētku koncertu. 8. marts ir ne tikai skaista tradīcija, bet tā ir ļoti īpaša diena, kurā tiek godinātas visas sievietes. Šī ir diena, kad meitenes, mammas, vecmammas, skolotājas un visas zemeslodes sievietes ir pelnījušas ziedus, mīļus apskāvienus un sirsnīgus pārsteigumus.

Tā kā šogad 8. marts ir svētdiena, pamatskolā pavasara dienu, sieviešu skaistuma, mīļuma, gudrības un uzmanības pret sievieti dienu svinēja 6. martā.

Šajā dienā skolas zēni bija organizējuši svētku koncertu, kur visām dāmām bija veltīti gan skaisti vārdi, gan dziesmas, gan dejas.

6. martā svētkus apmeklēja Vietējais Latvijas lauku zēns, vienkārši Dainis, Apvienoto Arābu Emirātu šeihs Apdul ab in Deniss R, Latvijas miljonārs, baņķieris Mārtiņš V, ebreju kopienas prezidents Aleksandrs T. Viņu uzdevums – izvēlēties labākos estrādes dziedātājus un dejotājus, kuri dosies uz Eirovīziju.

Šajā dienā mūs ar savu fantastisko deju mūs iepriecināja rok pop grupa “Četrīši, piecīši” (mākslinieciskais vadītājs Santiņa). Meiteņu aplausus un ovācijas izpelnījās Pepas draugi – breika grupa “Zvaigznes 20 – 20”. Visus klātesošos ar plašu dziesmu vārdu tekstiem un pavadošo grupu “Stop tekst” iepriecināja daiļrunīgais dziedātājs Nikita Pain Kone.

Šogad svētkos viesojās zēnu deju grupa “Foot foztrot”. Viņu izpildījumā redzējām un dzirdējām kājdeju. Grupa izpelnījās visskaļākās ovācijas. Ar meiteņu un dāmu piekrišanu visi pretendenti saņēma ceļazīmi uz Eirovīziju.

Svētkos visas daiļa dzimuma pārstāves sveica skolas direktors Pāvels BROVKINS, kurš bija visa svētku koncerta režisor un ideju ģenerators.

Pasākumu vadīja visiem pazīstamie un slavenie konferansjē – 5. klases skolnieks Denis FEDČUKS un 9. klases skolnieks Mārtiņš VAIKULS.

Viss bija izcili! Pilns skaistu emociju, prieka un smaidu. Sirsnīgs paldies visiem tā dalībniekiem! Mūsu skolas lielie un mazie zēni ir paši labākie un uzmanīgākie, gribas pateikt viņiem par to sirsnīgu PALDIES!

FOTOGALERIJA