Sportiskā nedēļas nogale Naujenes pagastā

Karstajās un saulainajās 14. un 15. augusta dienās Naujenes pagasta Lociku un Vecstropu ciemos tika aizvadītas atraktīvas sporta aktivitātes bērniem! 14. augustā Lociku pludmales volejbola laukumā norisinājās turnīrs dvieļu volejbolā, bet 15. augustā Vecstropos notika jautras sporta stafetes bērniem.

Dvieļu volejbols notika bērniem vecumā no 6 – 13 gadiem pēc vienkāršotiem noteikumiem, spēle ilga vienu setu līdz 11 punktiem vai kamēr kāda no komandām ieguvusi divu punktu pārsvaru. Komandas tika sadalītas grupā, kur katra ar katru izspēlēja viena apļa turnīru par uzvaru iegūstot 1 punktu, bet par zaudējumu 0 punktus. Sākumā visiem tika dota iespēja izmēģināt un patrenēties, lai pierastu pie partnera un saprastu kā tad īsti dvieļu volejbols darbojas. Spēles izvērtās ļoti interesantas un sīvas. 1. vietu ar uzvarām visās spēlēs izcīnīja Rama Margišvili/Viktorija Silova, 2. vietu ieguva Anžejs Lapinskis/Violeta Lapinska, bet 3. vietu ļoti sīvā cīņā, ar vienādu punktu skaitu kā 4. vietai, taču ar labāku setu attiecību ieguva Dmitrijs Bulajevs/Anastasija Bizno. Apsveicam uzvarētājus un pateicamies par aktīvo dalību sacensībās!

Nākamajā dienā, 15. augustā Vecstropu ciemā notika Jautrās stafetes bērniem no 4 – 13 gadiem divās vecuma grupās 4 – 7 un 8 – 13 gadi. Labvēlīgie laikapstākļi pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Bērni sacentās tādās interesantās disciplīnās kā “Kērlings”, kur trīs dažāda izmēra un svara bumbas vajadzēja ripinot trāpīt pēc iespējas tuvāk apļa centram par ko varēja iegūt 10 punktus, tālāk no centra attiecīgi 7, 5, 3 vai 1 punktu. “Bumbiņu stafete”, kur uz badmintona raketes turot florbola bumbiņu vajadzēja apiet konusus to nenometot, pēc tam uzvilkt boksa cimdus un salasīt zemē izbērtās bumbas, pēc kā sekoja sprints uz finišu. “Frīsbijs”, kur no dažāda attāluma lidojošo šķīvīti bija jātrāpa mērķī, bija arī “Florbola stafete”, kur ar florbola nūju bija jāvada bumba starp konusiem un jātrāpa “vārtos”, kā arī “Maisu lēkšana”, kur pēc iespējas ātrāk vajadzēja veikt distanci lecot ar maisu. Sacensību noslēgumā labākie trīs vietu ieguvēji katrā disciplīnā un vecuma grupā tika apbalvoti ar balvām. Pateicamies bērniem par dalību un aktīvajiem vecākiem un vecvecākiem par atbalstu bērniem sacensībās! Uz drīzu tikšanos!

 

Jaunatnes lietu speciāliste,

Linda Laizāne

Sporta pasākumu organizators,

Sandris Šedis!