Svētki, kad pavasara ziedi pārtop par zvaigznēm

Pavasaris. Saules stari spēlējas ar palikušajām sniega kupenām, jautru noskaņojumu iedveš jautrā putnu čivināšana un ziedošo sniegpulkstenīšu pudurītis dārzmalā. Tas nozīmē, ka klāt skaistākie pavasara svētki – 8. marts.  Tā ir diena, kad meitenes, mammas, vecmammas, māsas un visas zemeslodes sievietes ir pelnījušas ziedus, mīļus apskāvienus, saldas dāvanas un pārsteigumus!

Jau ceturto gadu Naujenes pamatskolā šī diena ir īpaša, ar to, ka zēni sarūpē īpašu pārsteigumu savām lielajām un mazajām meitenēm. Tā ir diena, kad visas pasaules slavenās zvaigznes tieši priekš mums ir ieradušās šajā svētku pēcpusdienā.

Šoreiz svētku koncertu atklāja slavenā ārzemju deju grupu “Storm“, kura atraktīvā veidā mums parādīja savu jaunāko veikumu.

Šajā svētku dienā, kā pārsteigums, bija ieradies Pasaules Popmūzikas Karalis ar deju grupu “Banny “. Jā, jā – pats Filips Kirkorovs.

Ar savu šarmu un harizmu svētku koncertā klātesošos apbūra Imagione Dragons kopā ar savu grupu. Ticiet vai neticiet, bet svētku koncertā uzstājās slavenā zvaigzne Grigorijs Leps, kam ir visskaļākais pasaules balss tembrs.

Nākošais svētku pārsteigums bija atceļojis no mūsu galvaspilsētas Rīgas, kur daudz māju stūru, bet mums šajā dienā bija vajadzīgs divstūris, jo uzstājās grupa “Bermudu Divstūris”. Bermudu divstūri formē divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi zēni. Viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas uz četriem akordiem, un tādēļ viņi mums nodziedāja dziesmu uz viena akorda jeb savu populārāko hitu, visu ballīšu himnu “Ballējam Neguļam”. Vienaldzīgo nebija – meitenes dejoja kopā ar šarmantajiem solistiem.

Svētku pasākumu vadīja visiem pazīstamie un slavenie konferansjē – 8. klases skolnieks Mārtiņš Vaikuls un 6. klases skolnieks Dainis Teivāns.

Šajā saulainajā svētku dienā visas skolas lielās un mazās meitenes sveica skolas direktors Pāvels BROVKINS, katrai skolas meitenei tika uzdāvināta rozīte. Svētku izskaņā bija negaidīts pārsteigums – salūts par godu visām Naujenes pamatskolas meitenēm!

Svētku diena bija izdevusies! Pilna skaistu un neaizmirstamu emociju, prieka un smaidu. Dziesmas un dejas nāca no patiesas sirds un tika uztvertas ar smaidu un nežēlojot emocijas un aplausus.

Sirsnīgs paldies visiem koncerta dalībniekiem un visa koordinatoram – skolas direktoram Pāvelam BROVKINAM!

Mūsu skolas lielie un mazie zēni ir paši labākie un uzmanīgākie, gribas pateikt viņiem par to sirsnīgu PALDIES! Īpašs PALDIES visiem 9. klases zēniem un direktora vietniecei Zinaīdai PAULIŅAI!

FOTOGALERIJA