Tematisks pasākums “Kaķīts mans, kaķīts mans, melns ar baltām ķepiņām” Lāču pamatskolā

Lāču pamatskolas bibliotēkā notika  tematisks pasākums “Kaķīts mans, kaķīts mans, melns ar baltām ķepiņām”. Šis pasākums bija veltīts dzīvnieku aizsardzības dienai.

Pasākumā piedalījās 2. un 4. klases skolēni. Pirms pasākuma skolēniem bija jāuzzīmē vai jāatnes sava mīluļa fotogrāfija.

Pasākuma laikā skolēni iepazīstināja klātesošos ar saviem mīluļiem, kuri viņiem jau ir vai par kuriem viņi tikai sapņo. Pēc tam visi klātesošie piedalījās sarunā par to kā un kāpēc ir jārūpējas par dzīvniekiem, kādus dzīvnieku un putnus nevēlams turēt dzīvokļos un kāpēc. Skolēni teica, ka ir jārūpējas ne tikai par mājdzīvniekiem, bet arī par savvaļas dzīvniekiem un putniem. Skolas bibliotekāre iepazīstināja skolēnus ar Lidijas Vasaraudzes dzejoļiem par kaķi. Pēc pasākuma skolēni varēja iepazīties ar plašu daiļliteratūras klāstu par dzīvniekiem un izvēlēties kādu grāmatu lasīšanai.

Pateicos 2. klases skolotājai Jeļenai Ovčiņņikovai un 4. klases skolotājai par sadarbību un atbalstu bibliotēkas pasākumu organizēšanā! Paldies visiem skolēniem, kuri atsaucās uz manu lūgumu un uzzīmēja savus mīluļus un ar mīlestību acīs pastāstīja klātesošiem par tiem!

Autors: Lāču pamatskolas  bibliotekāre Skaidrīte Kardele