Tiek izsludināts jauniešu konkurss “Solis mākslā”

Ir klāt pirmais pavasara mēnesis, mēnesis, kad daba jau ir pamodusies no dziļā miega un gatava sniegt mums gaisīgu un pavasarīgu noskaņu. Lai rosinātu jauniešus aktīvāk pavadīt savu brīvo laiku un vērot saulainā pavasara iestāšanos, tiek izsludināts konkurss “Solis mākslā”.

Konkursa dalībniekiem jāizveido radošs pastaigas maršruts, lai noietā maršruta beigās veidotos kāds zīmējums, attēls vai figūra.

Konkursa gaitā, izlozes kārtā tiks noskaidrots viens konkursa balvas ieguvējs – Naujenes, Kraujas, Lociku, Vecstropu ciemos.

Konkursā piedalās Naujenes pagasta bērni un jaunieši vecumā no 11 līdz 25 gadiem (ieskaitot). Distanci var veikt ar: kājām, divriteni un pārējiem nemotorizētajiem pārvietošanās līdzekļiem.

Konkursa pieteikumu var iesniegt bērnu vecāki un jaunieši līdz 24.martam (ieskaitot) nosūtot e-pastu uz: njaunatne@gmail.com vai Instagrama kontu n_jaunatne ar norādi “Solis mākslā”, norādot pārstāvēto ciemu, autora tālruni, izveidotās figūras attēla nosaukumu.

Konkursa noteikumi:

Vienu ekrānšāviņu (“screenshot”) iesūti līdz 24.martam (ieskaitot) uz e-pastu njaunatne@gmail.com vai Instagrama kontu n_jaunatne ar norādi “Solis mākslā” ar šādu informāciju:

  • pārstāvētais Naujenes pagasta ciems;
  • autora tālrunis;
  • izveidotās figūras, zīmējuma nosaukums.

 

Visas iesūtītās fotogrāfijas (“screenshot”) tiks publicētas Naujenes pagasta jauniešu Instagrama kontā vai Naujenes pagasta mājaslapā www.naujene.lv

Katrā ciemā, viens izlozētais konkursa dalībnieks, saņems balvu. Rezultāti tiks paziņoti 29.martā, sazinoties ar katru konkursa dalībnieku personīgi. Balvas uzvarētājiem tiks atdotas individuāli.

Papildus informācija par konkursu un tā norisi: Naujenes pagasta pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne, tālr. 29826547