VASARA NOSLĒGUSIES!

Otrdienas pēcpusdienā, Naujenes ciema stadionā un Juzefovas parkā aizvadīts vasaras noslēguma pasākums bērniem, jauniešiem un visiem Naujenes pagasta iedzīvotājiem “Skrienu vēl”. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem un ne tik pozitīvajām prognozēm pasākumu kopā apmeklēja vairāk kā 40 dažādāko paaudžu un vecumu dalībnieki, lai pavadītu pēdējo silto vasaras dienu kopīgi sportojot un atpūšoties.

Pasākuma dalībniekiem bija sagatavotas piecas interesantas un jautras aktivitātes, kuras izpildot, labākajiem bija iespēja tikt pie foršām balvām. Bija orientēšanās Juzefovas parkā, kur pēc kartes bija jāatrod pieci kontrolpunkti, slidenā aktivitāte uz plēves, jautrās pleznas, kur ar pleznām kājās vajadzēja veikt improvizētu biatlona distanci, bundžu darts, kur galda tenisa bumbiņas jātrāpa dažāda izmēra bundžās, kā arī savus spēkus dalībnieki varēja izmēģināt pie armvrestlinga galda un noskaidrot spēcīgāko roku īpašnieku. Tāpat bija arī neliels atpūtas stūrītis un banneris, kur dalībnieki varēja vienoties kopējā mākslas darbā.

Jāsaka paldies visiem, kuri ieradās, neskatoties uz ne tik labvēlīgajiem laika apstākļiem, pat lietus netraucēja izbaudīt šo dienu! Uz drīzu tikšanos!