Veiksmīgi starti Burtnieku čempionātā armvrestlingā

Nedēļas nogalē 15. janvārī, Burtniekos tika aizvadīts Burtnieku čempionāts armvrestlingā, sacensībās piedalījās vairāk nekā 50 sportistu no visas Latvijas, starp viņiem arī Naujenes pagasta komanda.

Visveiksmīgāk starts izdevās Antonam Igoņinam, kurš startēja kategorijā vīri    -75 kg, ieņemot 2. vietu gan ar labo, gan ar kreiso roku. Tāpat atzīstami cīnījās Dmitrijs Isajevs, iesācēju kategorijā -90 kg ar kreiso roku izcīnot 2. vietu, bet ar labo roku 5. vietu. Iesācēju kategorijā +90 kg Māris Lenis ieņēma 4. vietu ar kreiso roku un 6. vietu ar labo roku. Absolvējuši iesācējus iepriekšējā gadā, šogad amatieru kategorijā atvērtā svara grupā startēja Juris Grustāns un Sergejs Podgajskis, Juris izcīnīja 4. vietu ar kreiso roku, bet Sergejs demonstrējot vienlīdzīgu sniegumu ar abām rokām ierindojās 8. vietā. Sportistu treneris Sandris Šedis šoreiz nestartēja, jo 27. janvārī gatavojas doties uz sacensībām Mančestrā, Anglijā.

Kopumā tīģera gads iesākts veiksmīgi, cerēsim, ka izdosies sasniegt nospraustos mērķus un pārvarēt šķēršļus kas radīsies ceļā!