Vieglatlētika – četrcīņa KOKNESĒ

20. maijā  notika Latvijas skolu sporta federācijas sacensības vieglatlētika četrcīņā, kas pirmo reizi norisinājās Koknesē. Šajās sacensībās piedalījās skolas no visas Latvijas, kuras cīnījās par sporta federācijas kausu un iespēju tālāk startēt Eiropas mēroga sacensībās. Sacensībās piedalījās 2002 .g. dzimušo Lāču pamatskolas meiteņu komanda.

Mūsu meitenes bija izcīnījušas pirmo vietu Daugavpils novada skolēnu sacensības vieglatlētikas četrcīņā „Draudzība”, tādējādi izcīnot ceļazīmi uz Republikas sacensībām Koknesē. Komandas sastāvā piedalījās sekojošas dalībnieces Anastasija Dementjeva, Jūlija Ignatjeva, Olga Ignatjeva, Viktorija Ļeonova, Tatjana Hazrjatova,Sofija Lapiņa. Braucot uz Kokneses lielo turnīru sastāvs pamainījās un palīdzēt komandai nevarēja gan Viktorija Ļeonova, gan Sofija Lapiņa, toties viņu vietā brauca Elizabete Kaķīte.

—– Mūsu skolas sportistes sacentās 60 m skrējienā no zemā starta, 150 g bumbiņas mešanā, tāllēkšanā no ieskrējiena un 500 m  skrējienā meitenēm.

Šogad uz šīm sacensībām no visām Latvijas pusēm bija ieradušās 11 meiteņu komandas. Spriežot pēc pretinieku augstās sagatavotības līmeņa sporta skolās un pagājušā gada rezultātiem, bija sapulcējušies ļoti labi sagatavoti un spēcīgi sportisti, kuri profesionāli nodarbojas ar vieglatlētiku.

Komandas cīņā dažādu apstākļu dēļ neizdevās tikt pie medaļām, taču meitenēm izdevās iegūt augsto 6. vietu 11 komandu konkurencē, kas uz visa Latvijas fona neizskatās nemaz tik slikti! Iepriecināja Olga Ignatjeva ar iegūto 2. vietu individuālajā kopvērtējumā (328 punkti), atpaliekot pirmajai vietai ar 1 punktu !

Esmu lepns ar paveikto un ceru, ka nākamreiz, veiksme mums stāvēs vairāk blakus!