Ziemassvētku varoņi ienāk Lāču pamatskolā

Ziemassvētki un Jaunais gads – ir gada īpašie svētki, kurus ar nepacietību gaida visi – gan mazi  bērni, gan jaunieši, gan arī pieaugušie. Bet šajā gadā Jaunais gads varētu arī neatnākt. Ļaunā cūciņa (Alīna Grustāne) nobūra Salavecīti. Septiņas peles (A.Rakicka, A.Ļaha, M.Romaščenko, S.Jelisejeva, I.Kļitonciks, V.Danilova, D.Namestnikovs) un  sākumskolas skolēnu drosme un  gudrība palīdzēja pārvarēt Ļaunās cūciņas burvestību. Ar jautrām dejām un dziesmām 1., 2., 3. un 4. klases skolēni lauza burvestību. Katra klase izpildīja Sniegavīra (Milana Filatova) lūgumu un pēc tam devās ceļojumā pa pasaku pasauli. Salavecītis  bija izglābts un viņš kopā ar skolas padomes pārstāvjiem iepriecināja bērnus  ar rotaļām un dāvanām.

Kamēr sākumskolēni bija aizņemti ar  svētku glābšanu, pamatskolas skolēni sagaidīja Ziemassvētku un Jaungada varoņus. Jaungada svētki ir brīnišķīgas, burvīgas svinības. Šiem svētkiem ir vairāki pasakaini Jaungada varoņi bez kuriem mēs nevaram iedomāties Jauno gadu:   Ziemassvētku eglīte, Ziemassvētku vecītis,  Sniegbaltīte, Rūķīši – Ziemassvētku vecīša palīgi.

Mūsu pasākumu atklāja Karalis un Sniegbaltīte no Skolas padomes. Skolēni  ar interesi piedalījās atraktīvā viktorīnā par filmu, multfilmu un pasaku varoņiem.  Katra klase bija izvēlējusies kādu no  Ziemassvētku varoņiem, kuri demonstrēja savus tērpus, prezentēja sevi kā Ziemassvētku varoni, bez kura nevar iedomāties Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Ar draudzīgiem aplausiem pasākuma dalībnieki sagaidīja Salavečus (5.kl.), Sniega meitas (7. kl.), kuri novadīja dažādas spēles un konkursus,  dejoja kopā ar budēļiem (6.kl.), ka arī priecājas par Ziemassvētku eglītēm (9.kl). Īpašu svētku noskaņojumu rādīja Rūķi (8.kl.), kuri deklamēja dzejoļus, novadīja atraktīvus konkursus un stafetes.

Šajos Ziemassvētkos skolēni iejūtas dažādu pasaku varoņu tēlos, parādīja savu atjautību pārbaudījumos, kā arī tika aicināti arī  ikdienas dzīvē ticēt labajam un piepildīt sapņus.

Liels paldies visiem, kas organizēja un atbalstīja tik jautrus un interesantus pasākumus!
FOTOGALERIJA